Zajęcia realizowane w ramach programu „Otwartej Szkoły”
w Zespole Szkół Nr 7 w Gdyni, ul. Stawna 4/6
w roku szkolnym 2016/2017

 

 

Dla dzieci i młodzieży

1. Nauka języka angielskiego — grupy przedszkolne

P1wtorek 10:00, środa 9:00
P2
czwartek 12:00, piątek ─ 12:00

zajęcia prowadzi p. Magdalena Malinowska

P3 środa 9:00, czwartek 9:00
P4
środa 8:00, czwartek 13:00

zajęcia prowadzi p. Kasjana Skulina
odpłatność — 2,50 zł/zajęcia

2. Nauka języka francuskiego

2a (kontynuacja) piątek ─ 9:50
zajęcia prowadzi p. Katarzyna Połchowska
odpłatność — 5,00 zł/zajęcia

3. Nauka języka niemieckiego — kl. IV, V, VI

wg planu

zajęcia prowadzą:  p. Natalia Kamińska p. Małgorzata Mikulska,
p. Magdalena Thiel – Sawczuk,

odpłatność — 5,00 zł/zajęcia

4. Nauka języka rosyjskiego

wtorek ─ 17:30
zajęcia prowadzi p. Karolina Mendat
odpłatność — 5,00 zł/zajęcia

5. Kółko matematyczne

4a — piątek — 8:00

zajęcia prowadzi p. Małgorzata Mościcka

4b — wtorek — 12:55

4c — wtorek —11:50

zajęcia prowadzi p.  Magdalena Bukowska

4d — czwartek — 10:45

zajęcia prowadzi p.  Magdalena Sowa

zajęcia bezpłatne

6. Koło matematyczne

IC — piątek — 9:50

zajęcia prowadzi p. Joanna Rodziewicz

zajęcia bezpłatne

7. Koło biologiczne
IB
— wtorek — 13:50

zajęcia prowadzi p. Izabela Domaros

zajęcia bezpłatne

8. Koło chemiczne

IC — wtorek — 13:50

zajęcia prowadzi p. Katarzyna Serement

zajęcia bezpłatne

9. Techniki twórczego myślenia

wtorek — 13:55
zajęcia prowadzi p. Dorota Furgalska

odpłatność — 5,00 zł/zajęcia

10.Zajęcia komputerowe

2b — poniedziałek — 10:45
zajęcia prowadzi p. Magdalena Kandzora

2c — środa — 8:00
3b
— poniedziałek — 14:45
zajęcia prowadzi p. Krystyna Żuchowska

2d — czwartek  — 10:45
2e
— poniedziałek — 14:45
2f
— piątek — 9:50
zajęcia prowadzi p. Anna Wicek

zajęcia bezpłatne

11.Koło informatyczne

I A poniedziałek12:55
zajęcia prowadzi p. K. Żuchowska
zajęcia bezpłatne

12.Kółko szachowe

czwartek ─ 17:00

zajęcia prowadzi instruktor szachowy p. Tomasz Ciesielski

odpłatność — 10,00 zł/zajęcia

13.Rytmikagrupy przedszkolne

P1 ─ wtorek  ─ 12:10
P2 ─ środa ─ 10:20
P3 — poniedziałek ─ 11:20

P4 — piątek ─ 11:30

zajęcia prowadzi p. Paulina Nowak

odpłatność — 2,00 zł/zajęcia

14.Nauka pływania — grupy przedszkolne

P1 — piątek ─ 13:50
P2 — wtorek ─ 12:45
P3 — środa ─ 15:30

P4 — piątek ─ 12:40 p.

zajęcia prowadzi: p. Piotr Wysocki

odpłatność — 8,00 zł/zajęcia

15.Nauka pływania — klasy I-III SP

wg planu lekcji

zajęcia prowadzą: p. Małgorzata Buczkowska, p. Monika Jarząb,
p. Rafał Kaczyński, p, Piotr Wysocki

odpłatność — 8,00 zł/zajęcia

16.Gimnastyka korekcyjna  — grupy przedszkolne

P1 — poniedziałek — 14:45
P2 P3 — poniedziałek — 13:50

P4 — środa — 10:45

zajęcia prowadzą: p. Monika Jarząb, p. Adam Słowi

odpłatność — 3,00 zł/zajęcia

17.Gimnastyka korekcyjna — klasy I-III SP

1a — środa — 9:50

2b — poniedziałek — 9:50
2d
— czwartek—  9:50
2e — środa — 13:50
2f
— piątek — 8:50
3b
— poniedziałek — 8:55

3d — wtorek —10:45

zajęcia prowadzą: p. Rafał Kaczyński,  p. Krzysztof Perkowski, p. Adam Słowi
zajęcia bezpłatne

Dla dorosłych

1. Nauka języka rosyjskiego
czwartek— 17:30

zajęcia prowadzi p. Karolina Mendat

odpłatność — 5,00 zł/zajęcia

2. Siatkówka

czwartek — 19:00 – 20:30

zajęcia prowadzi p. Maria Mazurkiewicz

odpłatność — 9,00 zł za zajęcia

koordynator „Otwartej Szkoły”

Iwona Butrym

 

 

 

 

 

Dla dzieci i młodzieży

1. Nauka języka angielskiego — grupy przedszkolne

P1 ─ poniedziałek ─ 13:50, wtorek ─ 10:00, środa ─ 12:45, czwartek ─ 10:45

P4 ─ poniedziałek ─ 14:30, wtorek ─ 09:20, środa ─ 13:45, czwartek ─ 12:00,

zajęcia prowadzi Dorota Miezin – Potocka

P2 ─ poniedziałek ─ 09:50, wtorek ─ 09:50, czwartek ─ 10:45, piątek ─ 10:45

P3 ─ poniedziałek ─ 08:55, wtorek ─ 08:55, czwartek ─ 09:50, piątek ─ 11:50

zajęcia prowadzi Magdalena Malinowska

odpłatność — 2,50 zł / zajęcia


2. Język angielski — konwersacja kl. II gimn

piątek ─ 14:45

zajęcia prowadzi Mirella Zaczek

zajęcia bezpłatne


3. Nauka języka francuskiego — kl. VI c SP

poniedziałek ─ 14:45

zajęcia prowadzi Katarzyna Połchowska

odpłatność — 2,50 zł / zajęcia


4. Nauka języka niemieckiego — kl. IV, V, VIb  SP

wg planu

zajęcia prowadzi Małgorzata Mikulska, Magdalena Thiel – Sawczuk,

odpłatność — 4,00 zł / zajęcia


5. Kółko matematyczne — kl. 2 SP

czwartek ─ 08:00

zajęcia prowadzi Grażyna Sobiech

zajęcia bezpłatne


6. Kółko plastyczne — klasy 3 SP

czwartek ─ 14:45
zajęcia prowadzi Elżbieta Gajewska
zajęcia bezpłatne


7. Techniki twórczego myślenia

piątek  — 12:55

zajęcia prowadzi Dorota Furgalska

odpłatność — 5,00 zł za zajęcia


8. Nauka pływania — klasy I-III SP

wg planu lekcji

zajęcia prowadzą: Anna Bogucka, Małgorzata Buczkowska, Monika Midura,
Rafał Kaczyński, Krzysztof Perkowski, Adam Słowi, Piotr Wysocki

odpłatność — 6,00 zł za zajęcia


9. Nauka pływania — klasy grup przedszkolnych

środa

P1— 11:00, P2 — 11:30, P3 poniedziałek — 12:00, P4 — 12:30,

zajęcia prowadzą: Anna Bogucka, Małgorzata Buczkowska,
Iwona Butrym, Adam Słowi,

odpłatność — 6,00 zł za zajęcia


10. Kółko szachowe

czwartek ─ 17:00

zajęcia prowadzi Tomasz Ciesielski

odpłatność — 7,50 zł/ zajęcia


11. Rytmikagrupy przedszkolne

P1 ─ wtorek ─ 10:45,  P2 ─ czwartek 11:50,

P3 ─ poniedziałek ─10:45, P4 ─ wtorek ─ 11:50

Marta Jankowska - Frączyk

odpłatność — 2,00 zł za zajęcia


12. Kurs na Stopień Młodszego Ratownika WOPR

zajęcia prowadzi Piotr Wysocki

odpłatność — 300,00 zł za kurs


13. Kurs na Stopień Ratownika WOPR

zajęcia prowadzi Piotr Wysocki

odpłatność — 350,00 zł za kurs


Dla dorosłych

1. „Akademia dla Rodziców”

wtorek 17:30

zapisy i zajęcia prowadzi Beata Janczak

odpłatność — 10,00 zł za zajęcia


2. Siatkówka

czwartek — 19:00 – 20:30

zajęcia prowadzi Maria Mazurkiewicz

odpłatność — 9,00 zł za zajęcia