ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 7  ♦  UL. STAWNA 4-6  ♦  81-629 GDYNIA  ♦  tel.: (058) 624 04 07  ♦  fax: (058) 624 23 63  ♦ http://www.zs7.gdynia.pl ♦  e-mail: sekretariat@zs7gdynia.edu.pl

W tym tygodniu1761
W tym miesiącu6692
Od 14.11.2010r.318881

PostHeaderIcon Osiągnięcia

PostHeaderIcon „ Moja Gdynia 2030- tutaj mieszkam, pracuję i wypoczywam”

Z radością informujemy, że uczennica klasy Ic gimnazjum Kornelia Prochacka zdobywa I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „ Moja Gdynia 2030- tutaj mieszkam, pracuję i wypoczywam”. W tym samym konkursie Kinga Smagowska z klasy 4d otrzymała wyróżnienie.

Gratulujemy sukcesów

Wyniki konkursu dostępne na stronie:

PostHeaderIcon Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego dla klas VI "Z matematyką po Unii Europejskiej", który odbył się 20 maja 2016 r. w Zespole Szkół Nr 7:

I miejsce -Tytus Walężak,  Szkoła Podstawowa Nr 18
II miejsce- Zuzanna Wiklent, Szkoła Podstawowa Nr 12
III miejsce- Łukasz Domański, Szkoła Podstawowa Nr 12
wyróżnienie - Dariusz Morzuch,  Szkoła Podstawowa Nr 43

W imieniu organizatorów gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu.

PostHeaderIcon FINALISTKA KONKURSU MATEMATYCZNEGO "OD SZKOLNIAKA DO ŻAKA"

ZUZANNA WIKLENT KLASA 6 d

PostHeaderIcon FINALISTKA MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO "MUSZELKA"

ZUZANNA WIKLENT KLASA 6 d

PostHeaderIcon LAUREACI I FINALIŚCI

Z radością informujemy, iż uczennica klasy III c naszego gimnazjum Karolina Musiał została laureatką Wojewódzkiego Kuratoryjnego Konkursu Biologicznego dla uczniów gimnazjów,         a uczeń klasy III a Bartosz  Pijet uzyskał tytuł finalisty tego konkursu. Dodatkowo Bartek zdobył tytuł finalisty Wojewódzkiego Kuratoryjnego Konkursu Informatycznego dla uczniów gimnazjów.

Serdecznie gratulujemy sukcesów uczniom, rodzicom uczniów  oraz ich nauczycielom -
Pani Izabeli Domaros oraz Pani Beacie Jekiełek.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna > ostatnia >>

FILM O GIMNAZJUM NR 8