ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 7  ♦  UL. STAWNA 4-6  ♦  81-629 GDYNIA  ♦  tel.: (058) 624 04 07  ♦  fax: (058) 624 23 63  ♦ http://www.zs7.gdynia.pl ♦  e-mail: sekretariat@zs7gdynia.edu.pl

W tym tygodniu2092
W tym miesiącu7380
Od 14.11.2010r.327570

PostHeaderIcon OSIĄGNIĘCIA

Z dumą informujemy, że uczeń Bartosz Witkowski z klasy II A gimnazjum dostał się do etapu Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z Informatyki.

Gratulujemy :)

PostHeaderIcon Osiągnięcia

Z dumą informujemy, że uczennica Oliwia Gutowska z klasy III A dostała się do etapu Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z Chemii.

Serdecznie gratulujemy!

Z radością informujemy, że uczeń Krzysztof Weronko z klasy 4 a SP zajął I m-ce
w obu Ogólnopolskich Konkursach Alfik Humanistyczny i  Alfik Matematyczny.

Ponadto uczennice Martyna Freda z klasy 4 d zajęła 3 m-ce i Józefina Wiśniewska z klasy 4 d  zajęła 5 m-ce uzyskując bardzo dobry wynik w Alfiku Humanistycznym.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

PostHeaderIcon „ Moja Gdynia 2030- tutaj mieszkam, pracuję i wypoczywam”

Z radością informujemy, że uczennica klasy Ic gimnazjum Kornelia Prochacka zdobywa I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „ Moja Gdynia 2030- tutaj mieszkam, pracuję i wypoczywam”. W tym samym konkursie Kinga Smagowska z klasy 4d otrzymała wyróżnienie.

Gratulujemy sukcesów

Wyniki konkursu dostępne na stronie:

PostHeaderIcon Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego dla klas VI "Z matematyką po Unii Europejskiej", który odbył się 20 maja 2016 r. w Zespole Szkół Nr 7:

I miejsce -Tytus Walężak,  Szkoła Podstawowa Nr 18
II miejsce- Zuzanna Wiklent, Szkoła Podstawowa Nr 12
III miejsce- Łukasz Domański, Szkoła Podstawowa Nr 12
wyróżnienie - Dariusz Morzuch,  Szkoła Podstawowa Nr 43

W imieniu organizatorów gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna > ostatnia >>

FILM O GIMNAZJUM NR 8