ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 7  ♦  UL. STAWNA 4-6  ♦  81-629 GDYNIA  ♦  tel.: (058) 624 04 07  ♦  fax: (058) 624 23 63  ♦ http://www.zs7.gdynia.pl ♦  e-mail: sekretariat@zs7gdynia.edu.pl

E-dziennik

PostHeaderIcon Archiwum 2012/2013

PostHeaderIcon ZAWODY

II ZAWODY PŁYWACKIE im. JERZEGO IWANOWA-SZAJNOWICZA z okazji "Dnia Dziecka" 03.06.2013

Klasy I + 0

1. Olko Zuzanna OP

2. Połchowska Jagoda 1b

3. Kwiatkowska Maja 1b

1. Ołownia Ignacy OP

2. Goś Mikołaj 1b

3. Frączyk Jakub OP

Klasy II

1. Jarząbek Nadia 2b

2. Kazimierczak Hanna 2d

3. Janczarska Wiktoria 2b

1. Czarniak Marcin 2d

2. Kochański Konstanty 2b

3. Jesiotrzyński Miłosz

Klasy III

1.Wojciechowska Zuzanna 3d

2. Tazbir Julia 3a

3. Kaszubowska Paulina 3d

1. Bober Paweł 3d

2. Kwiatkowski Tymoteusz 3c

3. Helvig Marcus 3b



Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Gdyni 15.03.2013 Gdynia
Paweł Bober 3d
- II miejsce w konkurencji 50 m st. dowolnym
- II miejsce w konkurencji 50 m st. grzbietowym
Tymoteusz Kwiatkowski 3c
- III miejsce w konkurencji 50 m st. grzbietowym

Zawody Pływackie Bałtyckie Nadzieje Olimpijskie 11.05.2013 Gdańsk
UKS "Siódemka" reprezentowali:

Martyka Oliwia 2c - I miejsce wraz z drużyną w sztafecie 8 x 25 m stylem dowolnym
Zakrzewska Katarzyna 2b - I miejsce wraz z drużyną w sztafecie 8 x 25 m stylem dowolnym
Hajduk Adrianna 2a - I miejsce wraz z drużyną w sztafecie 8 x 25 m stylem dowolnym
Jastrząbek Nadia 2b - I miejsce wraz z drużyną w sztafecie 8 x 25 m stylem dowolnym
Kazimierczak Hanna 2d - I miejsce wraz z drużyną w sztafecie 8 x 25 m stylem dowolnym
Koncewicz Kaja 2c - I miejsce wraz z drużyną w sztafecie 8 x 25 m stylem dowolnym
Lewanczyk Robert 2b - I miejsce wraz z drużyną w sztafecie 8 x 25 m stylem dowolnym
Kochański Konstanty 2b - I miejsce wraz z drużyną w sztafecie 8 x 25 m stylem dowolnym
Kwiatkowski Tymoteusz 3c - II miejsce w konkurencji 25 m stylem dowolnym

Poprawiony ( wtorek, 27 sierpnia 2013 20:24 )

 

PostHeaderIcon Konkurs Wiedzy Bajkowej "Z bajką za pan brat"

I miejsce - klasa 1b
II miejsce - oddziały P1 i P4
III miejsce - oddziały P2 i P3

Poprawiony ( wtorek, 27 sierpnia 2013 19:49 )

 

PostHeaderIcon I Zawody Komputerowe

I miejsce – Zuzanna Wiklent 3d

II miejsce – Zuzanna Wojciechowska 3d

III  miejsce – Martyna Wojciechowska 3c

Wyróżnienia:

Oskar Wertyński – 3b

Kacper Pyż – 3a

Amelia Choszcz – 3c

Poprawiony ( wtorek, 27 sierpnia 2013 19:49 )

 

PostHeaderIcon Szkolny Konkurs Ortograficzny

I miejsce - Kornelia Prochacka kl.3a

II miejsce - Zuzanna Wojciechowska kl.3d

III miejsce - Oskar Wertyński kl.3b

Poprawiony ( wtorek, 27 sierpnia 2013 19:52 )

 

PostHeaderIcon Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny

Wyróżnienie
Lidia Sicińska kl. 2C

Poprawiony ( wtorek, 27 sierpnia 2013 19:52 )

 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 11